Peshues automatik i kontrollit mini statik

Përshkrim i shkurtër:

Aplikim për lidhjen me makinën e paketimit vertikal për të kontrolluar peshën e produkteve të paketimit të përfunduar dhe për të renditur menjëherë artikujt e pasaktë..


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

• Ekran automatik LCD

• Qelizë ngarkuese të teknologjisë DSP

• Këmbët mbështetëse të qëndrueshme të gypit

• Peshim automatik dhe gjurmim zero

• Shpejtësi e lartë

• Dizajn inovativ, performancë e shkëlqyer

• Lehtë për t'u përdorur

Mbështet ndërfaqen e harduerit

• Porta Ethernet

• Wi-Fi me valë

• RS232

• RS485

• Ndërroni

Mbështet protokollin e softuerit

• Protokolli i personalizuar

• MODBUS TCP

• MODBUS RTU

Emri i produktit

KontrolloWmë të largëtCW60A 

Furnizimi me energji elektrike

220V(AC)±10%50HZ

Fuqia fuqi

500 W

Madhësia e makinës

L 59 x W25 x H43 mm

Lloji i ekranit

Ekran LED

Shpejtësia e punës

30 çanta në minutë (shpejtësia varet nga veçoritë e artikujve

Maks.Fusha e peshimit

1000 gr

Saktësia e peshimit

±0,2 g

Gjerësia efektive e punës e peshores

150 mm

Gjatësia efektive e punës e peshores

250 mm

Lartësia e punës

250 ± 30 mm


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni